0

Süreçler

Teslimat Süreci

Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilir. Bazı ürünlerde istisnai olarak teslimat süresi 1 veya 2 hafta olabilir. Bu gibi durumlarda tarafınıza bilgi verilecektir.
 
Siparişiniz ile ilgili kargo bilgileri dahil tüm detayları ve diğer siparişlerinizi Hesabım linkinden görebilirsiniz.
 
Üye olmadan tamamladığınız siparişinizin durumunu ve kargo detaylarını görebileceğiniz bir link, siparişte belirttiğiniz mail adresine gönderilecektir.        

İade ve Değişim Süreci 

Satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi;

- Sayfamızda bulunan “İade & Değişim Talepleri" formuyla bize iletiniz. En kısa sürede talebiniz işleme alınacaktır.

 
Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

- Siparişinizin teslimatı yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde İade veya Değişim talebinde bulunabilirsiniz. 

- Siparişinizin teslimatı yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içersinde ayıplı ürünlerde onarım, değişim veya iade talebi isteyebilirsiniz.    

 

İade ve Değişim İşlemleri

. İade veya değişim sürecinin başlayabilmesi için “iade ve Değişim Talepleri” formunu mutlaka doldurmanız gerekmektedir. Fi Decoration olarak iade süreciniz boyunca size yardımcı olmaya hazırız.
2. İade veya Değişim işlemlerinizde size ürününüz ile birlikte gönderilen faturanızı göndermeniz gerekmektedir.
3. İade veya Değişim yapmak istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, varsa aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.
4. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Fi Decoration iade ve Değişim taleplerinizde, Tamamen El Yapımı ve hassas malzemeler kullanılan tablolarda, tüketici kaynaklı hasarlardan sorumlu değildir. 
5. Tüzel Kişilik adına düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan İade veya Değişim taleplerinde, ilgili firmanın işlemi onaylandıktan sonra size mail aracılığıyla iletilecek olan bilgiler doğrultusunda İade Faturası düzenlemesi gerekmektedir. Düzenlenmiş olan faturanın İade İşlemi ile aynı fatura dönemi içerisinde bize iletilmelidir.
 
İade Faturası Kesmek Kanuni Bir Zorunluluktur.

Tüm Bİlgileriniz SSL Sertifikasıyla Korunmaktadır.

İyzico Güvencesiyle Güvenli Alışveriş

İncele

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Koşulsuz İade Garantisi